Itt találhatod azon őrsvezetők listáját, akik az I. és X. Cserkészkerület közös őrsvezetőképzésében mamelukként szolgáltak.

 

 

2017/2018
EGER EGOM FALKA PUF
Boldizsár Botond Némethi Balázs Benyhe Anna Barta Luca
Formanek Kata Sipos Csongor Csanády Viola Bayer Fruszi
Járó Zoltán Tóth Johanna Demény Barnabás Csanády Vince
Jász Mihály Varga Balázs Pinczi Barnabás Glovicki Saci
Kecskés Blanka Zacher Enikő Rozenberszki Zsófia Kereszturi Andris
Kertész Boróka Zöldi Anna Vass Domonkos Tass Bulcsú
Konkoly Boglárka
Steiger Kristóf
2016/2017
EGER EGOM FALKA PUF
Bárdos Csenge Eperjesi Levente Barna Botond Bogár-Szabó
Rozina
Borus Balázs Farkas Györgyi Blunck Antónia Edöcsény Ákos
Csabai Luca Gloviczki Ráhel Cselényi Katalin Machula Éva
Csóka Zsombor Lauer Levente Csiki Péter
Levente
Petró Csaba
Matányi Marcell Reischl Fülöp Czibulka Áron Sepp Márton
Varga Tücsi Révész Petra Gremsperger Kinga Tóth Gabriella
Vass Kristóf
Zámbó Sára
2015/2016
EGER EGOM PUF
Kiers Bálint Alács Bálint Hegyi Márton
Osváth Laura Balázs Otília Inges Dorottya
Rezsabek Gergő Kákonyi Marcell Peller Nóra
Rudolf Dóra Kisbán Petra Tarkányi Lőrinc
Szabó Rita Kóczián Zsófia Takács Tibor
Tomori Panna Mutschler Milán Tóth Regina
Ullrich Dénes Sergyán Gergő
Varsányi Botond
2014/2015
EGER EGOM PUF
Hajdú Marci Jenes Tünde Emma Csomáli Bernadett
Horváth-Szabó Dóra Kecskés Csaba Gazdag Sándor
Horváth Zsolt Lebovics Ádám Gyimóthy Anna
Nagy Levente Mátó Boróka Hidas Bence
Nagy-Székely Bátor Salzmann Katalin Inotay Zsombor
Palágyi Joli Szathmáry Gergő Szilágyi Hanna
Salamon Eszter
Szűcs Eszter
2013/2014
EGER EGOM PUF
Gordos Veronika Asbóth Emma Bartók Kinga
Hamrák Anna Blaskovich Bence Ödön Dauner Ágoston
Korosa Gergő Borsay Anna Pintér Kata
Kovács Adorján Dikó Levente Szabó Zita
Lontay Dávid Havasi Gábor Téglásy Dániel
Szikszay Mária Veress Dóra Wettstein Gergő
Ungvári Dóra
2012/2013
EGER EGOM PUF
Benyhe Ágota Kiss Rozália Dunay Luca
Bíró Laura Mészáros Zsófia Gelley Botond
Csivincsik Csaba Sepp Ákos Major Szabolcs
Téglás Eszter Sugár Simon Marton Tamás
Tirczka Sebestén Takács Benő Tóth Laura
Vitárius Dénes Turóczi Hajnalka Végh Júlia
Wirnhardt Júlia
2011/2012
EGER EGOM PUF
Benedek Orsolya Bakó Ágoston Bence Kata
Ganyecz Petra Gelley Áron Bence Zsolt
Kapiller Péter Gróf Boglárka Bozzai Dániel
Kelemen Tamás Jakus Máté Csepeli Bernadett
Korosa Petra Szabó Enikő Nagel Domonkos
Kósa Bernadett Tikos Réka Pozsonyi Ferenc
Szűcs Julianna Sárosi Anna
Wirnhardt Bálint Velkei Krisztina
2010/2011
EGER EGOM PUF
Farkas Petronella Borzák Péter  Köllőd Csaba
Kovács Boróka Farkas Dóra  Molnár Gábor
Margitay Adél Hencz László  Rácz Piroska
Nagy Göde Gergő Kolossváry Nóra  Rév Emma
Schreiner Dénes Vitéz Georgina  Sárog Noémi
Tóth Krisztina  Zsidi Bernát
Vidaházy Viktória
Viosz Donát
Wirnhardt Ádám